Seminární skupiny

Co jsou seminární skupiny?

Některé předměty mají seminární skupiny do kterých se musíte přihlásit poté, co si předmět zapíšete. Slouží k rozdělení studentů do menších studijních skupin, typicky podle kapacity učebny, zaměření apod.

Proč se nemohu se přihlásit do seminární skupiny?

Přihlašování seminárních skupin je časově omezeno. Od kdy do kdy se můžete hlásit do seminárních skupin najdete v harmonogramu.

Jak se přihlásím do seminární skupiny?

Pro samotné přihlášení klikejte: Student --> Registrace a zápis předmětů --> Přihlašování do seminárních skupin --> U předmětů, které mají seminární skupiny zaškrtněte zaškrtávátko a klikněte na Zobrazit podrobnosti k zaškrtnutým předmětům.
Pozorně si přečtěte poznámky u jednotlivých skupin, může v nich být napsáno, pro studenty kterých oborů je seminární skupina určena. Pokud není v poznámce nic uvedeno, můžete si vybrat kteroukoliv skupinu.
Pro výběr seminární skupiny zaškrtněte zaškrtávátko v zeleném sloupečku "Přihlásit" a dole zaklikněte Provést zaškrtnuté operace.

Nevešel jsem se do seminární skupiny předmětu, co teď?

Kapacitu seminárních skupin nastavují přímo na katedře. Můžete zkusit požádat vyučujícího, zda by ji mohl navýšit.

Mohu si vyměnit seminární skupinu?

Můžete vyzkoušet burzu seminárních skupin, více je v nápovědě v ISu.