Přes 70 let tradice!

1

nejlepší pedagogická fakulta v ČR podle hodnocení vysokých škol časopisu Týden (9/2017)

70

v roce 2016 jsem oslavili 70 let od založení fakulty

procentů absolventů pracujících ve školství

446

počet hodin praxe během pěti let studia učitelství

Z historie fakulty

Máme moderní zázemí pro studium

CVIDOS – Centrum výzkumných institutů a doktorských studií

V roce 2014 byla dokončena stavba budovy CVIDOS. Objekt tvoří 1 podzemní a 5 nadzemních podlaží. Stavbou v rámci projektu CVIDOS získala Pedagogická fakulta MU celkem 3 888 m2. Součástí budovy jsou, kromě pracoven akademických i neakademických pracovníků fakulty, moderní učebny a převším fakultní knihovna.

Fakulta žije!

Během roku se u nás koná spoustu zajímavých akcí

Během roku klademe důraz i na jiné aktivity než výuku a výzkum. Můžete s námi tak zajít na autorská čtení, koncerty, výstavy anebo třeba sportovní den pro děti.

Pro šírší veřejnost jsou určeny i aktivity a přednášky v Týdnu inkluze anebo představení v rámci Festivalu francouzského divadla.

„Kvalitní škola je ta, která umí dobře popsat své vize, hodnoty, procesy apod., které jsou ve vzdělávání klíčové, a v praxi se snaží je naplnit“

Jiří Němec, děkan PdF MU

Ocenění a certifikáty

Nejlepší pedagogická fakulta v Česku

Podle hodnocení časopisu Týden (8/2019) je Pedagogická fakulta MU nejlepší pedagogickou fakultou v ČR.

Jsme v top 500 celosvětově

V celosvětovém žebříčku Times Higher Education World University Rankings 2020 se Masarykova univerzita umístila v oboru Education na pozici 400+.

Ocenění EAIE

V roce 2012 univerzita získala ocenění Evropské asociace pro mezinárodní vzdělávání (EAIE) za inovativní a aktivní přístup k internacionalizaci vysokého školství.

Studujte u nás