Úspěchy a ocenění

Cena děkana Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity

Cena děkana Pedagogické fakulty se vyhlašuje každý rok zpravidla v květnu. Je určena zaměstnancům a studentům fakulty a uděluje se v sedmi kategoriích. Výběr oceněných provádí odborná komise jmenovaná děkanem fakulty.

Pedagog roku: cena pro vynikajícího absolventa PdF MU

Cena Pedagog roku byla poprvé udělena v roce 2016 při příležitosti 70. výročí od založení fakulty. Cena se uděluje absolventům Pedagogické fakulty MU, kteří učí na základních a středních školách a případně pracují v dalších pedagogických profesích.

V prvním kole ceny probíhá sběr nominací, ve druhém kole se k nominovaným vyjadřuje veřejnost (kolegové, žáci a rodiče těchto žáků). Na základě výsledků druhého kola pak oceněné vybírá odborná komise jmenovaná děkanem.

Ocenění udělená
zaměstnancům a studentům
Pedagogické fakulty MU

Zda najdete přehledy s oceněními, která byla udělena zaměstnanců a studentů Pedagogické fakulty MU.

Ocenění dobrovolníků

Pedagogická fakulta hledá dobrovolníky, kteří se v době koronavirové krize podíleli na prospěšné činnosti. Domníváme se totiž, že všechny dobrovolníky je třeba „OOO“, tedy oslovit – oslavit – ocenit.