Volná místa v pedagogických oborech (nejen) pro absolventy fakulty

Instrukce pro zveřejnění nabídky

Aktuální nabídky

Předchozí 1 2 3 Další

Zveřejnění pracovní nabídky

Pro zveřejnění pracovní nabídky můžete využít způsoby uvedené níže. Zveřejňujeme pouze pracovní nabídky, které jsou pro absolventy fakulty relevantní (zejména tady nabídky práce v pedagogických oborech).

Pro vložení nabídky zaměstnání na tuto stránku prosím použijte následující online formulář

Po schválení se zpráva zobrazí jak na webových stránkách fakulty, tak v Informačním systému MU.

formulář

K propagaci nabízené pracovní pozice můžete využít i naši skupinu na Facebooku

Nejprve si musíte požádat o schválení členství ve skupině, po schválení členství můžete zveřejnit svůj inzerát.

Skupina na Facebooku

Vložení nabídky na portál JobCheckIN

Nabídku práce můžete zveřejnit i na pracovním portálu JobCheckIN, který patří Masarykově univerzitě a který je určený pro absolventy do tří let od ukončení studia. Statní a neziskové organizace mohou získat základní profil na tomto portálu zdarma.

JobCheckIN

Kariéra na Pedagogické fakultě MU