Online Open Day
MUNI 2020

7. 11. 2020 letos otevíráme brány MUNI přes net!

Registrace na Open Day – tedy celouniverzitní den otevřených dveří – již běží! Přihlas se k online prohlídce své vysněné fakulty a zeptej se už 7. listopadu na všechno, co tě zajímá, přímo našich studentů.

rezervuj si termín

Open Day 7. 11. 2020

Každá fakulta má přichystaný program, který bude k dispozici na těchto stránkách. Stačí si jen vybrat jeden z časových bloků, který ti nejvíc vyhovuje. Alespoň virtuálně tak můžeš navštívit až 3 fakulty za 1 den – a z pohodlí domova.
Mrkni z pohodlí domova, jaké to je studovat na Masarykově univerzitě, a vyzkoušej klidně až tři fakulty v průběhu jednoho dne. Zkrátka nepropásni speciální den otevřených dveří online! Máme pro tebe připravené přednášky o studiu, interaktivní prohlídky i chatovací místnosti s našimi studenty.

Open Day 2020 online!

Na co se můžete těšit?

Učitelská profese se někdy zdá být snadná. Nenech se ošálit, opak je totiž pravdou! A když se člověk zamyslí nad tím, že ovlivňuje budoucí generace, uvědomí si, že být učitelem za to určitě stojí. Vidíš svou budoucnost v předávání znalostí dalším generacím? V tom případě by tvoje kroky měly zamířit na pedagogickou fakultu.

Během programu Open Day MUNI na pedagogické fakultě zjistíš, jak, a hlavně proč se přihlásit právě na „pajdák“, z jakých studijních programů a kombinací si u nás můžeš vybrat nebo jak se v budoucnu uplatníš. Přiblížíme i praxe jako součást studia nebo tě pozveme ke studiu v zahraničí, které ti otevře brány k dalším možnostem.

Facebooková událost

Program

  • Dozvíš se vše potřebné o fakultě a jak na ni
  • Jaké tě čekají možnosti praxí a výjezdů do celého světa
  • Oborový jarmark aneb studenti studentům

Informace ke studiu na PdF MU (bakalářské prezenční studium)

telefon: 549 49 5423
e‑mail:

Informace ke studiu na PdF MU (kombinované bakalářské studium a navazující magisterské studium)

telefon: 549 49 3254
e‑mail:

Informace o Testu studijních předpokladů, e-přihlášce, platbách za přihlášku

e‑mail:

Podejte si přihlášku

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.