Proč studovat u nás?

Podejte si přihlášku

Prestižní fakulta
Zapojte se do výuky a výzkumu

Fakulta patří dlouhodobě mezi nejlepší a nejžádanější pedagogické fakulty v České republice. Staňte se součástí výzkumných projektů, zapojte se do výuky, získejte zkušenosti s pořádáním konferencí.

Patříme k lídrům
pedagogického výzkumu

Fakulta se zaměřuje nejen na vzdělávání budoucích učitelů, ale i na výzkum v oblasti pedagogiky. Ve výzkumu spolupracujeme s řadou domácích i zahraničních institucí.

Kvalitní výzkumné prostředí

Doktorandům nabízíme moderní výzkumní zázemí. Součástí fakulty jsou dva výzkumné instituty. K dispozici je knihovna, která zajišťuje přístup k rozsáhlým elektronickým databázím.

Fakulta jako prostor pro všestranný rozvoj

Fakulta vytváří prostředí pro všestranný rozvoj intelektuální i sociální. Studentům zajišťuje kvalitní zázemí pro studijní, výzkumné i komunitní aktivity.

Fakulta nabízí možnost
profilace a specializace

Vedle studia se můžete rozvíjet v řadě dalších oblastí – můžete např. na pozici stážisty spolupracovat na vydávání časopisů, naučit se sázet texty či získat zkušenosti s marketingem.

Fakulta jako prostor pro sdílení

Poznáte zajímavé lidi, stanete se součástí komunity doktorandů a získáte nové partnery např. pro společný výzkumný projekt apod.

Obohaťte své zkušenosti o mezinárodní rozměr

Součástí doktorského studia je stáž na zahraniční instituci a účast na zahraničních konferencích. Pomůže Vám ve Vašem profesním růstu a poznáte nové kultury.

Získejte stipendium

V prezenční formě studia budete mít nárok na pravidelné měsíční stipendium. Talentovaným studentům nabízíme další možnosti finančního ohodnocení.

Kontaktní formulář:

Načítám...

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.