Zapůjčení výpočetní techniky pro studující

Vážené studentky, vážení studenti,

Pedagogická fakulta získala výpočetní techniku pro své studentky a studenty. Tuto techniku Vám nyní nabízíme k zapůjčení. Technika je půjčována až do 30. 6. 2024 (notebook), další zařízení po dobu studia.

Vypůjčit si můžete následující techniku:

Notebook

K dispozici je notebook Lenovo ThinkPad E15 Gen 2

Jedná se o notebook s procesorem Intel Core i7 1165G7 Tiger Lake, kvalitním displejem 15.6" IPS antireflexní 1920 × 1080, vybavený numerickou klávesnicí s podsvícením, webkamerou a operačním systémem Windows 10 Pro. Hmotnost notebook je 1,7 kg. 

Tablet

K dispozici je Tablet Lenovo TAB M10+ / ZA5T0081CZ

Jedná se o tablet s 10,3“ Full HD displejem, vybavený přední i zadní kamerou a 2 reproduktory s technologií Dolby Atmos.

 

 

Grafický tablet

Jedná se o grafický tablet Wacom One M

Tablet je určený pro kreativní tvorbu, má vysoké rozlišení 2 540 LPI, pracovní plochu 216 × 135 mm, protiskluzovou základnu pro lepší stabilitu a je doplněný bezdrátový stylusem s rozpoznáním 2048 úrovní tlaku.

Sluchátka

K dispozici jsou sluchátka Sennheiser PC 8

Jedná se o kvalitní sluchátka přes hlavu s připojením přes USB a vybavená mikrofonem s potlačením šumu.

Webkamera

Jde o webkameru C-TECH CAM-11FHD s rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů a s vestavěným mikrofonem. Kamera má integrovaný držák pro umístění na monitor anebo na rovný podklad. Připojuje se pomocí USB portu.

Podání žádosti o zapůjčení techniky

O způsobu vyřízení své žádosti budete vyrozuměni do pěti pracovních dnů. Předání techniky zajišťuje Ústřední knihovna PdF MU, která sídlí na Poříčí 31a.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.