Co u nás najdete?

Kde sídlíme?

Pedagogická fakulta MU se nachází na Starém Brně nedaleko Mendlova náměstí a je kousek od středu města v dobré dopravní dostupnosti. V okolí fakulty probíhá proměna nábřeží Svratky, kde má vzniknout promenáda s kavárnami, stezkami pro pěší i sportovce.

Jak se k nám dostanete?

Fakultní menza

V dubnu roku 2022 se otevřela menza spolu s novým studentským klubem v budově Y v areálu fakulty. Menza je otevřená od pondělí do pátku od 11-15h a podává až devět hlavních jídel. Studentský klub se nachází v patře nad menzou a mimo její provozní dobu zde studenti mohou trávit volný čas.

Další informace

Kavárna Kafinet

Akademická kavárna s občerstvením je přizpůsobena pro studenty k práci i odpočinku a nabízí prostorné stoly, bar, plno zásuvek i pohodlná křesla. Obsluhu kavárny tvoří osoby se zdravotním znevýhodněním a kavárna tak dává možnost pracovat lidem se specifickými potřebami jako je kratší pracovní doba, klidnější pracovní tempo či podpora asistenta. Kavárnu Kafinet najdete na Poříčí 31.

Další informace

Knihovna

Ústřední knihovnu Pedagogické fakulty MU naleznete v budově Centra výzkumných institutů a doktorských studií (CVIDOS) v areálu Poříčí 31. Knihovna se rozkládá v moderním prostoru na čtyřech podlažích, kde se nachází dostatek studijních míst, skupinové pracovny, boxy pro individuální studium a relaxační koutky.

Další informace

Učebny a laboratoře

Na fakultě se nachází moderně vybavené laboratoře i specializované učebny, ve kterých se snažíme neustále vylepšovat jejich vybavení. Aktuálně se staví nové ateliéry pro katedru výtvarné výchovy.

Další informace

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.