Kavárna Kafinet

Kafinet

Od února 2019 spojily síly Pedagogická fakulta a Práh jižní Morava a vytvořily z bývalých učeben na Poříčí 31 nádherný nový prostor pro studenty – kavárnu Kafinet. Interiér akademické kavárny s občerstvením je vyladěn pro studenty k práci i odpočinku a nabízí prostorné stoly, bar, hromadu zásuvek i pohodlná křesílka k lenošení.

Nejdůležitější charakteristikou Kafinetu je především její obsluha. Tvoří ji rozmanitý tým osob se zdravotním znevýhodněním a kavárna tak dává možnost pracovat lidem se specifickými potřebami jako je kratší pracovní doba, klidnější pracovní tempo či podpora asistenta.

Pro návštěvníky je v Kafinetu připraveno vždy čerstvé občerstvení jako chlebíčky, sendviče a toasty. Do denní nabídky patří domácí vegetariánská polévka a salát, nejrůznější druhy svačin do ruky či ovoce. Nabídku tvoří také sladké i slané pečivo s dezerty jak vlastní výroby, tak od vybraných lokálních dovozců.

Kafinet je místem, kde se nad šálkem kávy utužují přátelství a vzkvétají nové myšlenky - mezi všemi přítomnými.

Po: 07.30–18.00 hod.
Út: 07.30–18.00 hod.