Až do odvolání se provoz PdF MU řídí semaforem, jehož aktuální barva je červená. Aktuální informace v souvislosti se šířením nákazy COVID-19 najdete zde.

Výzva FN Brno studentům Pedagogické fakulty MU

16. 10. 2020

Vážené studentky, vážení studenti,

opět se ocitáme v nelehké době a řada organizací se na nás obrací s prosbou o vaši dobrovolnickou pomoc, stejně jako tomu bylo na jaře.

Pomoc je potřeba v nemocnicích, které potřebují hlídat děti svých zaměstnanců, i ve školách, kde vznikají speciální třídy pro děti zdravotníků. Urgentně je v několika zařízeních potřeba pomoc už od pondělí 19. října.

O pomoc prosí i jednotlivci, kteří kvůli uzavření škol často ocitli ve velice těžké situaci.

Dovoluji si vás vyzvat, abyste se prostřednictvím dobrovolnického centra MUNI POMÁHÁ zapojili do této dobrovolnické pomoci. Využít k tomu můžete mobilní aplikaci MUNI POMÁHÁ nebo email pomoc@muni.cz

Některé z dobrovolnických činností je možné si nechat uznat jako praxi, detailní informace najdete u jednotlivých žádostí o pomoc.

Věřím, že i v druhé vlně naše fakulta ukáže, že dokáže pomoci tam, kde je to potřeba.

Děkuji.

doc. PhDr. Jiří Němec, Ph.D.
děkan Pedagogické fakulty