Stanovení preventivních podmínek systému „očkování – nemoc – testování“ od 22. 11. 2021

Opatření děkana č. 6/2021 platné od 22.11.2021 stanovuje nové podmínky pro vstup do budov Pedagogické fakulty MU.

19. 11. 2021

Opatření děkana č. 6/2021 Stanovení preventivních podmínek systému „očkování – nemoc – testování“ (O-N-T) k prevenci šíření onemocnění Covid-19 na Pedagogické fakultě MU (ve znění účinném od 22. 11. 2021) stanovuje povinnost se před vstupem do budov Pedagogické fakulty MU prokázat:

V případě studentů (prokazuje se v aplikaci Koronavirus v IS MU)

• dokladem o očkování
  • laboratorně potvrzeným proděláním onemocnění Covid-19
  • jedenkrát týdně negativním testem RT-PCR

V případě zaměstnanců (prokazuje se v aplikaci Prevence COVID-19 v INETu)

• dokladem o očkování
  • laboratorně potvrzeným proděláním onemocnění Covid-19
  • jedenkrát týdně negativním testem RT-PCR
  • jedenkrát týdně rychlým antigenním testem (samotest)

Veřejnost má vstup do budov fakulty zakázán. I nadále platí povinnost nosit ochranu dýchacích cest ve všech vnitřních prostorách fakulty.

Opatření děkana