Provoz knihovny, studijního oddělení a individuální konzultace

V návaznosti na aktuální vývoj byl částečně obnoven provoz knihovny, studijního oddělení a povoleny individuální konzultace.

13. 3. 2020

Studijní oddělení:
▪️úřední hodiny pro osobní návštěvu jsou od 16. 3. stanoveny na dny pondělí, středa a pátek v čase 9-10 hodin. Úřední hodiny jsou určené jen pro neodkladné záležitosti, které není možné řešit elektronickou cestou (např. převzetí diplomu nebo jiných dokumentů bez elektronické podoby). Ve všech ostatních případech kontaktuje svou studijní referentku na e-mailu (viz https://www.ped.muni.cz/student/studijni-oddeleni)

Ústřední knihovna PdF MU
▪️knihovna bude v provozu pouze pro studenty končících ročníků a pro zaměstnance.Požadavek na literaturu z fondu ÚK PdF MU (autor, název, rok vydání, signatura) je nutné nejdřív zaslat na vypujcky@ped.muni.cz. Na základě výzvy z knihovny bude možné objednané tituly vyzvednout v době od 10.30–14.30 u výpůjčního pultu knihovny.
▪️E-mail:vypujcky@ped.muni.cz
▪️Telefon +420 549 49 1669 (v době od 9-15 hodin).

Osobní konzultace
jsou povolené pro studenty fakulty (po předchozí domluvě mezi studentem a vyučujícím)