Výzva FN Brno studentům Pedagogické fakulty MU

Aktuální informace: Potřebná kapacita je v tuto chvíli naplněna, připravujeme však další možnosti, jak v této nelehké situaci pomoci potřebným osobám. O konkrétní podobě vás budeme brzy informovat.

11. 3. 2020

Aby mohli zaměstnanci FN Brno i nadále vykonávat svou práci zřizuje nemocnice mimořádné dětské skupiny pro které hledá zajištění dozoru z řad studentů PdF MU. Jedná se o zaměstnance nemocnice, kteří nemají možnost jiným způsobem zabezpečit své děti, které v současné době na základě mimořádného opatření nenavštěvují základní školu.

Informace o připravovaných skupinách

- v učebnách Kampusu – Lékařské fakulty MU

- skupiny po 10 -12 dětí ve školním věku  (předpokládáme od 7 do cca 12 let věku)

- všední dny od 7,00 do 16,30 hodin počínaje pondělí 16. 3. 2020

- na každou skupinu min. 2 osoby – studenti Pedagogické fakulty MU, případně učitelé či vychovatelé ZŠ

- se studenty FN Brno uzavře pro tuto činnost dohodu o provedení práce s odměnou 120,- Kč / 1 hodina

- odpovědnost za děti bude na FN Brno

- oběd pro děti i studenty bude zajištěn ve FN Brno

- programem pro děti nebude školní výuka, ale volnočasové aktivity (společenské hry, malování, sledování filmů apod.)

Zájemci z řad studentů nechť se neprodleně hlásí ve FN Brno u paní Mgr. Jany Navrátilové na mailové adrese: navratilova.jana@fnbrno.cz s uvedením jména a příjmení, ročníku studia a kontaktu na mail a telefon.