Psychologický výzkum dopadů koronaviru v ČR

3. 4. 2020

Jak epidemie koronaviru ovlivňuje naši psychiku?

Vyplnit dotazník

Milí studenti, milí kolegové,

obracíme se na vás s prosbou o pomoc při realizaci našeho výzkumného šetření JUPSYCOR.  Dovedeme si představit, že v současné krizové době děláte krom studia spoustu důležitých věcí, pomáháte, podporujete lidi ve svém okolí, vysvětlujete. Děkujeme za to a vážíme si toho!

Situace šíření koronaviru, kterou nyní zažíváme, je v našich podmínkách naprosto výjimečná a příliš nevíme, jak ji lidé prožívají.  Tušíme, máme poznatky ze svého okolí, ale v širším měřítku se můžeme jen dohadovat. Jsme přesvědčeni, že shromáždit skutečné výpovědi lidí a analyzovat, jak se prožívání lidí v karanténě proměňuje v čase, může být užitečné jak v době konsolidace po pandemii, tak pro případ podobných situací do budoucna.

Na katedře pedagogiky a psychologie PF JU byl vytvořen portál pro sbírání dat a studenti řady oborů se zapojili buď sami za sebe nebo i jako dobrovolníci, kteří shromažďují výpovědi od dalších (často starších) lidí.

Rádi bychom vás poprosili, abyste dotazník vyplnili a anonymně tak sdíleli, jak současnou situaci prožíváte a jak se v ní cítíte. Pokud o vyplnění požádáte i někoho ze svého okolí mimo univerzitu, budeme jenom rádi.

Děkujeme Vám!

prof. PaedDr. Iva Stuchlíková, CSc.

proděkanka pro vědu

Pedagogická fakulta Jihočeské univerzity

Více informací


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.