Pozvánka pro studenty na setkání s vedením McLennan Community College, Texas

16. 5. 2023

Učebna 50

Místo

Pedagogická fakulta vás zve na setkání se zástupci McLennan Community College, Texas, které se koná 16. května v 11.00 v místnosti 50.

Setkání bude moderovat Dr. Zdeněk Janík z katedry anglického jazyka a literatury.

McLennan Community College (MCC) je dlouhodobým strategickým partnerem naší fakulty: na MCC studovalo přes 30 studentů fakulty, 15 kolegů se zúčastnilo online projektu se studenty z MCC a v květnu fakulta pořádá letní školu "Immersion to Czech Culture and Intercultural Experience" pro studenty z MCC.

Přijďte si poslechnout, jaké to je studovat na McLennan Community College v Texasu!