Open Science Roadshow na PdF MU

Cílem Open Science Roadshow na MUNI je na jednotlivých HS představit návrh Strategie Open Science MUNI 2022-2028 a získat zpětnou vazbu od akademických pracovníků, aby dokument mohl být dopracován do finální podoby a na podzim 2021 předložen vedení univerzity ke schválení.

Využijte tuto unikátní možnost ovlivnit směřování univerzity v oblasti Open Science z pohledu Vaší fakulty.

3. 5. 2021

10. 5. 2021

od 13:00 do 15:00

online prostřednictvím MS Teams

Vážení kolegové z Pedagogické fakulty MU,

zveme Vás na představení připravované strategie Open Science MUNI 2022-2028 pro Vaši fakultu. Cílem Open Science Roadshow na MUNI je na jednotlivých HS představit návrh Strategie Open Science MUNI 2022-2028 a získat zpětnou vazbu od Vás, akademických pracovníků, aby mohl být dokument dopracován do finální podoby a na podzim 2021 předložen vedení univerzity ke schválení. Využijte tuto unikátní možnost ovlivnit směřování univerzity v oblasti Open Science z pohledu Vaší fakulty.

registrace Přímý vstup do virtuální místnosti