Online kulatý stůl: Kompetenční rámec absolventa učitelství

Online akce pro širokou odbornou veřejnost, na které bude představen návrh Kompetenčního rámce absolventa učitelství pro připomínkování.

6. 3. 2023

10 .3. 2023

Datum

14:00-15:30

Čas

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ve spolupráci se vzdělavateli z fakult připravujících učitele, se zástupci učitelů, ředitelů, České školní inspekce a nestátních organizací vytvořilo Kompetenční rámec absolventa učitelství. Jedná se o výsledek spolupráce v rámci Reformy pregraduální přípravy učitelů (https://www.edu.cz/pregradual/). Tento dokument si klade za cíl být společnou vizí pro přípravu učitelů v ČR.

Pracovní skupina vytvořila návrh tohoto dokumentu, který byl zveřejněn 3. 3. 2023 pro připomínkování širokou odbornou veřejností.

Online Kulatý stůl ke Kompetenčnímu rámci absolventa učitelství, na kterém bude návrh dokumentu představen ze strany zástupců autorského týmu, se uskuteční v pátek 10. 3. 2023 od 14:00 do 15:30 online přes YouTube na tomto odkazu: https://www.youtube.com/watch?v=uAKRWYqbXdY. Akce je určena pro širokou odbornou veřejnost.

Vystoupí zástupci autorského týmu:

• Mgr. Ing. Vít Beran (ředitel ZŠ Kunratice)

• Mgr. Matouš Bořkovec (MŠMT)

• Mgr. Tomáš Klinka, PhD. (Pedagogická fakulta UK)

• Mgr. Tomáš Pavlas (ČŠI)

• prof. PaedDr. Iva Stuchlíková, CSc. (Pedagogická fakulta JČU)

Během akce bude možné klást panelistům otázky prostřednictvím chatu. Z akce vznikne záznam, který bude dostupný na uvedeném odkazu.

odkaz na YouTube


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.