Nový kurz: Keramika

Pedagogická fakulta připravila zcela nový praktický kurz zaměřený na práci s keramikou. Přihlásit se můžete do 20. 3. 2020.

O kurzu:

Kurz je určen pro začátečníky, ale i pro ty, kteří si chtějí prohloubit odborné znalosti a zvýšit kvalifikaci v oboru keramika. V kurzu se pracuje s keramickou hmotou klasicky i experimentálně, ve všech jejích skupenstvích, například vytvářením objektů, nádob, plastik, instalací v prostoru atd. a to s využitím keramických technologií. Součástí výuky jsou i workshopy pedagoga, které slouží jako praktická ukázka neobvyklých keramických technik v přímé spolupráci s účastníky. Kurz vede absolventka i pozdější pedagog (v letech 2005-2011) ateliéru Keramika a porcelán VŠUP v Praze.

Perfektní zázemí

Výuka bude probíhat v prostorách Pedagogické fakulty MU, kde se nachází plně vybavený ateliér. Veškeré materiály jsou zahrnuty v ceně kurzu.

Jedinečný kurz

Podobný kurz v Brně nenajdete, nenechte si ho ujít.