Mezioborová konference Život ve zdraví 2023

Pedagogická fakulta MU vás zve na Mezioborovou konferenci Život ve zdraví 2023, která se uskuteční ve dnech 12. – 13. září 2023 v učebnč č. 20 na Poříčí 31.

2. 8. 2023

Mezioborová konference Život ve zdraví 2023

Začátek konference

12. 9. 2023 v 10:30

Konec konference

13. 9. 2023 v odpoledních hodinách

Konference se koná pod záštitou doc. PhDr. Mgr. Simony Koryčánkové, Ph.D., děkanky Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity. Konference se řadí mezi tradiční akce pořádané fakultou. Cílem konference je mezioborová výměna výzkumných, didaktických a praktických poznatků z oblasti ochrany a podpory zdraví. Konference je příspěvkem k řešení projektu Výzkum kurikula tělesné výchovy a výchovy ke zdraví pro předškolní, mladší a starší školní věk II. (MUNI/A/1265/2022).

Forma jednání: prezenční, na vyžádání online

Pořadatel: Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity

Odpovědnost: doc. PaedDr. Vladislav Mužík, CSc.