Mezinárodní vědecká konference Auswirkungen der Migrationsbewegungen auf Bildungseinrichtungen

10. 8. 2017

Srdečně zveme na mezinárodní vědeckou konferenci Auswirkungen der Migrationsbewegungen auf Bildungseinrichtungen“ /„Effects of migration movements on educational institutions“ /„Последствия миграционных движений для образовательных учреждений“, kterou pořádá z pověření Mezinárodní akademie pro humanizaci ve vzdělávání (IAHE) Katedra německého jazyka a literatury PdF MU společně s Univerzitou a Centrem dalšího vzdělávání v německém Hildesheimu.

Termín: 28. - 29.9.2017 / Místo:    Pedagogická fakulta MU, Poříčí 7/9, Brno / Jednací jazyky: němčina, angličtina, ruština / Termín přihlášek (prodlouženo): 31.7.2017 / Kontakt na PdF: janikova@ped.muni.cz