Kulatý stůl ke sdílení zkušeností ze zahraniční stáže na Univerzitě Regensburg

V rámci projektu Zkvalitnění a inovace přípravy budoucích učitelů na MUNI pořádá Katedra českého jazyka a literatury PdF MU Kulatý stůl ke sdílení zkušeností ze zahraniční stáže na Univerzitě Regensburg.

13. 1. 2023

24. 1. 2023

Zasedací místnost děkanátu

Setkání všech účastníků stáže a případných dalších zájemců se uskuteční dne 24. 1. 2023 od 14.00 do 16.00 v zasedací místnosti děkanátu.

Stáž na Univerzitě Regensburg se konala v době od 14. listopadu do 18. listopadu 2022 a jejím cílem bylo seznámit se s pedagogickými přístupy v Německu a sdílet dobrou praxi v oblasti výuky češtiny jako cizího/druhého jazyka za účelem rozvoje pedagogických kompetencí vyslaných VŠ pedagogů a studentů PdF MU i učitelů spolupracujících fakultních škol.