Marketingová podpora

Nevíte si rady s propagací vaší akce? Neváhejte se obrátit na pana Mgr. Jana Šplíchala nebo Žanetu Novotnou, kteří mají na starosti Úsek marketingu a vnějších vztahů na Pedagogické fakultě MU.

Zde najdete potřebné rady a návody:

Rady jak na webové stránky a obsah fakultního webu:

Poradíme vám jak vytvořit a uspořádat web. S tímto požadavkem se můžete obrátit na pana Mgr. Jana Šplíchala.

Ohledně obsahu na našem fakultním webu a pomoc při vkládání nových informací se prosím obracejte na pana Mgr. Jana Šplíchala a Žanetu Novotnou.

Propagace akce pomocí webu, sociálních sítí a videowall:

V rámci pořádání akcí je možnost požádat o propagaci na našem fakultním facebooku a informačním systému MU, které se propisují i na náš fakultní web. Pro pozvánku na akci můžete využít videowall ve foyer, na kterou dle vašich požadavků připravíme stručnou upoutávku.

S touto žádostí se obracejte na pana Mgr. Jana Šplíchala nebo Žanetu Novotnou.

Jak na grafický návrh letáku/plakátu?

Pokud si nebudete vědět rady jak zpracovat návrh letáku či plátu můžete vám s přípravou pomoci a vytvořit dle vašich požadavků návrh. Ideální je si předem promyslet co na letáku chcete mít a dodat veškeré podklady.

Co od vás budeme potřebovat:

• struční text
  • místo a čas a datum konání akce

Rezervace místností:

Rezervace zasedací místnosti děkanátu:

Rezervaci zasedací místnosti děkanátu spravuje Sekretariát děkana.

Žaneta Novotná

telefon: 549 49 7123
e‑mail: novotna.z@ped.muni.cz

Rezervace pracoven:

Rezervace pracoven možné pouze pro oficiální akce (např. schůzky ERASMUS, jednání akademického senátu, oficiální výuka, školení). Pro běžné studijní účely mohou studenti využívat všechny místnosti bez rezervací.

Sledujte, prosím, oznámení na dveřích či náš web, kde jsou rezervace uvedeny, a uvolněte místnost nejpozději 30 minut před začátkem rezervace.

V případě zájmu o rezervaci pracovny pro oficiální akci uveďte tyto údaje (jméno, UČO, datum, časový úsek, místnost, počet osob a účel) a zašlete je na adresu: box@ped.muni.cz nebo vyplňte formulář níže. Žádosti budou posouzeny individuálně. V případě pozitivního vyhodnocení žádosti Vám zašleme informační e-mail a umístíme oznámení o rezervaci na dveře pracovny a web.

Dodržujte prosím vždy tato pravidla:

• Rezervace zadávejte nejpozději do 8 hodin ráno v den, kdy si pracovnu přejete rezervovat.
  • Nerušte hlukem ostatní uživatele, pracovny nejsou odhlučněny.
  • Pracovny nejsou určeny ke konzumaci jídel.
  • Před odchodem zavřete okna a zhasněte světla rychlým, krátkým stiskem.
  • Používejte pracovny tak, aby je po vás ve stejné kvalitě mohli používat i ostatní.

Rezervovat si můžete:

• pracovnu č. 71 (14 míst) a 74 (14 míst)
  • pracovnu č. 72 (30 míst) a 73 (19 míst) – nutné kontaktovat studijní oddělení, konkrétně Ing. Nikolu Rimešovou na rimesova@ped.muni.cz.

Děkujeme za pochopení a respektování nastavených pravidel.

Vaše knihovna

Formulář pro rezervace zde

Rezervace učeben:

Rezervaci učeben provádějte u Ing. Nikoly Rimešové.

Ing. Nikola Rymešová

telefon: 549 49 6116
e‑mail: rimesova@ped.muni.cz

Rezervace RUV:

Relaxační a konferenční místnost je možné rezervovat pomocí tohoto formuláře.

Prostřednictvím mailu vám zašleme potvrzení o rezervaci.

Reklamní předměty:

Veškeré informace pro výdej reklamních předmětů pro zaměstnance PdF MU naleznete přímo zde.

Výroba placek:

Pro potřeby propagace kateder a fakultních akcí je možné si na Sekretariátu děkana PdF MU zapůjčit lis na odznaky, který umožňuje samovýrobu připínacích špendlíků a magnetek. Podrobné informace najdete zde.

Razítka:

Pokud jsou vaše razítka opotřebovaná, nebo nefunkční, tak se můžete obrátit na Sekretariát děkana, kde zajistí výrobu nového.

Podoba je jednotná pro celou fakultu: tzn. název univerzity a fakulty + adresa. V případě katedry je tam navíc název katedry. Razítka v rámci katedry Vám se můžu oddělit číslováním v pravém rohu.

V případě specifických požadavků konzultujte s panem Mgr. Janem Šplíchalem

Kontakty na Úsek marketingu a vnějších vztahů:

Mgr. Jan Šplíchal

telefon: 549 49 5266