Příprava na vnitřní hodnocení − HR Award

15. 2. 2023

Zahájení akademického roku s sebou nese další významní milník – Interim Assessment. Fakulta musí do 23.4.2023 zpracovat zprávu, která zhodnotí implementaci aktivit, které PdF MU realizovala v rámci HR Award. Zpráva bude zaslána Evropské komisi k posouzení a bude detailně shrnovat vývoj, kterým fakulta prošla od své certifikace v dubnu 2021. Zpráva bude zahrnovat hlavní vytvořené výstupy projektu, vypracované materiály a Revidovaný akční plán s novými akcemi na další tří leté období. Stanovené oblasti rozvoje a aktivity reflektují fakultní vizi a její Strategický záměr. Zpracování zprávy předcházel monitoring aktivit, dotazníková šetření, nespočetná jednání a diskuze.