Vzdělávací program: Základy vysokoškolské pedagogiky pro doktorandy - běh C

9. 11. 2020

Jedná se o semestrální vzdělávací program, který je určen všem studentkám a studentům doktorských studijních programů na Masarykově univerzitě, kteří se podílí na výuce a rádi by zdokonalili své pedagogické kompetence. Do aktuálně připravovaného běhu C se lze přihlásit do 30. 11. 2020 prostřednictvím formuláře na webových stránkách CERPEK.

Tento vzdělávací program se skládá ze tří částí, a to týdenního intenzivního kurzu s názvem Laboratoř pedagogických kompetencí, na který navazuje individuální práce při videoreflexi výuky za podpory jednoho z našich lektorů a celý program je zakončen Závěrečným reflektivním setkáním. Podrobnosti o jednotlivých částech vzdělávacího programu jsou uvedeny na webových stránkách CERPEK. Aktuálně připravujeme i online verzi celého programu.

Účast na vzdělávacím programu je hrazena z finančních zdrojů CERPEK a pro účastníky je tedy zcela zdarma. Po absolvování obdrží všechny absolventky a absolventi Osvědčení o absolvování vzdělávacího programu.

V případě dotazů se můžete obrátit na kolegy na e-mailové adrese cerpek@muni.cz.

Vzdělávání pro doktorandy