Pozvánka na webinář "Řízení grantových projektů pro akademické pracovníky"

17. 12. 2020

Dovolujeme si Vás pozvat na webinář "Řízení grantových projektů pro akademické pracovníky".

Webinář bude zaměřen na poskytnutí rad a tipů pro řešitele projektu.

Pokud chcete zlepšit řízení svých projektů a zjistit, jaké nástrahy na vás čekají a jak se jim vyhnout, nechte se inspirovat webinářem, kde se dozvíte, co v projektech na MU raději dělat trochu jinak, než jak obecně radí projektové řízení.

Uskuteční se během 13. ledna 2021 v dopoledních i odpoledních hodinách (dopolední blok: 9:00-12:00, odpolední blok: 13:00-15:30).

Na webináři se dozvíte:

• Co odlišuje dobře řízené projekty od těch ostatních?
  • Jak napsat projekt tak, abyste ho pak zvládli uřídit?
  • Jak startovat a končit projekt?
  • Jak správně určit cíl projektu?
  • Jak odhadovat čas a náklady?
  • Jak v projektu mít a řídit rezervy?
  • Jak pracovat s riziky během návrhu i realizace projektu?
  • Jak pracovat s partnery a stakeholdery projektu?
  • Jak odměňovat a zajistit aktivity pro projektový tým?

Webinář je určen jak pro Ph.D. studenty, nebo začínající vědce, tak pro seniorní vědce (i v případě, že již zkušenost s projektovým řízením mají).

Webinářem, který se bude konat on-line, vás provedou: Ing. Bc. Sylva Žáková Talpová, Ph.D. (ESF) - vedoucí projektu aplikovaného výzkumu na ESF MU a Mgr. Ing. Jan Žák (ESF) - projektový manažer BrnoID.

Počet účastníků webináře je omezen, proto se prosím registrujte zde.