Usnesení AS PdF MU k ruské invazi na Ukrajinu

Akademický senát Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity na svém zasedání 1. 3. 2022 přijal následující usnesení:

Akademický senát Pedagogické fakulty MU považuje Ruskou invazi na území suverénního státu Ukrajina za zavrženíhodnou a vyjadřuje podporu ukrajinskému lidu.
-----
The Academic Senate of the Faculty of Education considers the Russian invasion of the territory of the sovereign state of Ukraine as despicable and expresses its support for the Ukrainian people.
-----
Академічний сенат педагогічного факультету МУ вважає вторгнення Росії на територію суверенної держави Україна ганебним і висловлює підтримку українському народу.

1. 3. 2022