Studium k rozšíření odborné kvalifikace zaměřené na výuku českého jazyka a literatury - webinář

Program je v souladu s § 22 odst. 2 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a s § 6 odst. 1 písm. b) vyhlášky č. 317/2005 Sb., o dalším vzdělávání pedagogických pracovníků, akreditační komisi a kariérním systému pedagogických pracovníků, ve znění pozdějších předpisů.

Je určen absolventům magisterského studia učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů 2. stupně ZŠ nebo učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů pro SŠ (příp. absolventům neučitelského odborného magisterského studia, kteří získali absolvováním doplňkového pedagogického studia kvalifikaci učitele všeobecně vzdělávacích předmětů na ZŠ nebo SŠ) k rozšíření učitelské kvalifikace o další aprobační předmět.

Výuka bude probíhat ONLINE v aplikaci MS Teams synchronní formou (webináře, videokonference).
Bude probíhat v pátek od 8.00 vždy v pěti devadesátiminutových blocích (= v 10 výukových hodinách), po každém bloku bude pauza 30 minut, v poledne 60 minut "obědová" pauza. Výukový den bude rozdělen na 2 devadesátiminutové bloky + 3 devadesátiminutové bloky, nebo naopak (3 + 2). Výuka tedy bude v 6 nebo v 7 pátcích v semestru. Např. v semestru podzim 2024 od 16. září do 20. prosince bude vždy po 14 dnech. Přesná data výuky v semestru podzim 2024 budou známa během srpna 2024.
Přímý záznam z výuky pořizován nebude. Všem účastníkům bude poskytnuto dostatečné množství studijních opor v elektronické podobě.

Zkoušky a závěrečné zkoušky budou probíhat kontaktně – PREZENČNĚ. Zkoušky budou probíhat většinou v pátek v dopoledních i dopoledních hodinách. 

Chcete se ke studiu v celoživotním vzdělávání na něco zeptat? Napište nám.

Načítám...

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.