Vedení třídní schůzky formou triády: žák - rodič - učitel

Charakteristika programu:
Vedení třídní schůzky formou triády se stává ve školách stále více oblíbené a v některých školách nově vyžadované. Pokud si nevíte rady, jak tuto formu setkání realizovat, přijďte načerpat inspiraci. Na kurzu se dozvíte, co je to triáda (tripartita), co je jejím cílem, jak se co nejlépe připravit na triádové setkání, jaké jsou role jednotlivých členů triády, význam portfolia, sebehodnocení pro triádu aj. Pozornost bude věnována i tvorbě portfolia a sebehodnocení žáků, které jsou jeho důležitou součástí.

Požadované předpoklady uchazeče:
Kurz je vhodný nejen pro vedoucí pracovníky, ale i učitele 1. a 2. stupně ZŠ, speciální pedagogy, výchovné poradce a sociální pedagogy.

UPOZORNĚNÍ:

PŘIHLÁŠKA