Další vzdělávání učitelů francouzského jazyka

Charakteristika programu:
Kurz nabídne prohloubení teoretických základů a východisek i nácvik a sdílení praktických dovedností a zkušeností ve výuce francouzského jazyka. Zastoupeny budou disciplíny související s moderní výukou cizích jazyků a rozšiřující komunikační i výukové kompetence účastníků kurzu.

Požadované předpoklady uchazeče:
Kurz je určen pro učitele francouzského jazyka z různých typů škol (nutné doložit prostou kopií VŠ diplomu).

Profil absolventa:
Absolventi kurzu budou moci uplatnit dosažené znalosti a prohlubované komunikační dovednosti ve všech aspektech jejich výukové praxe. Rozvíjením vlastních klíčových kompetencí pro celoživotní učení dle doporučení Rady Evropské unie i kompetencí svých žáků tak mohou přispívat ke zkvalitňování výchovně vzdělávacího procesu a výuky cizích jazyků v ČR.