Zapojte se: Do práce na kole s PED MUNI

Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity se nově přidává k iniciativě Do práce na kole! Pojďte se zúčastnit výzvy a společně podpořme udržitelnou mobilitu, psychickou pohodu a aktivní životní styl. Pro prvních 30 zaměstnanců fakulty je registrace do projektu zdarma.

6. 3. 2024 Oddělení vnějších vztahů a marketinguPedagogická fakulta

Připojte se k tisícům účastníkům v květnové výzvě Do práce na kole. Stačí spolu s kolegy vytvořit týmy v rozmezí 2 až 5 osob, zaregistrovat se a v průběhu celého května dojíždět do práce na kole, docházet pěšky či během. Týmy mohou zaměstnanci vytvořit s kolegy z kateder či oddělení, ale i zcela náhodně napříč celou fakultou. Zapojit se mohou i studenti, kteří si registrační poplatek uhradí sami.

Přihlašování s proplacením registračního poplatku fakultou bylo ukončeno k 31. 3. 2024.

Stačí při registraci do konce března vybrat organizaci: Masarykova univerzita, Pedagogická fakulta, zaregistrovat se přes zaměstnanecký e-mail a zvolit proplacení poplatku zaměstnavatelem.

Jak se zapojit?

• Sestavte spolu s kolegy 2 – 5členný tým
  • Zaregistrujte se pod organizaci Masarykova univerzita, Pedagogická fakulta
  • Vyplňte si svůj profil a přidejte se ke svému týmu
  • Vyčkejte na schválení fakultním koordinátorem
  • Před začátkem výzvy obdržíte tričko/ponožky
  • Choďte, běhejte nebo jezděte na kole, koloběžce, skejtu, vozíčku, bruslích
  • Zapisujte si své cesty pomocí mobilních aplikací nebo přes web
  • Užijte si doprovodné Akce na triko v Brně
  • Přijďte na slavnostní vyhlášení konané na fakultě (termín bude upřesněn)

Všichni účastníci výzvy získají trička z bio-bavlny nebo ponožky. Na ty nejlepší z celé republiky dále čekají skvělé odměny jako kola, koloběžky, zájezdy nebo vstupenky na různé sportovní a kulturní akce.

Již nyní se můžete podívat na chystané doprovodné akce v Brně.

Proč se zapojit?

• Podpoříte svou fyzičku a psychickou pohodu
  • Poznáte své kolegy zase jinak a lépe, užijete si spolu spoustu zábavy
  • Ušetříte náklady za pohonné hmoty
  • Snížíte emise CO2, hluk a prach z pneumatik, přispějete k lepšímu životnímu prostředí ve městě
  • Udržitelnou cestou do práce a z práce pomůžete přírodě a planetě
  • Možná díky výzvě poznáte Brno zase jinak
  • Data o cestách, které během výzvy zapíšete do systému, pomůžou při plánování nové bezpečné infrastruktury
  • Můžete vyhrát zajímavé ceny a využít množství benefitů a slev po celém Brně

Do jakých výzev budete zapojeni?

Fakultní výzva

Hodnocení bude probíhat ve dvou kategoriích - Výkonnost jednotlivců a Týmová pravidelnost. Po skončení a zapsání všech výsledků bude uspořádáno Setkání a vyhlášení výsledků fakultní výzvy. Kromě drobných dárků a zajištěného občerstvení si mohou účastníci z naší fakulty nasdílet své zážitky a pocity z průběhu konání květnové výzvy Do práce na kole.

Městská výzva

Všichni zapojení se účastní brněnské výzvy v kategoriích –⁠⁠⁠⁠⁠ Týmová pravidelnost, Zelené kilometry a Zelené kilometry po svých. Během výzvy je možné se zúčastnit hned několika Akcí na triko, které jsou pořádané pro všechny účastníky z Brna a okolí. Více o brněnské výzvě naleznete zde.

Celorepubliková výzva

Společně za celou fakultu se výsledky zapisují do národní výzvy, kterou pořádá přímo pořadatel projektu Auto-mat, který vyhlašuje nejúspěšnější jednotlivce i týmy. Detailní znění výzvy a hodnocená kritéria naleznete přímo na stránkách Do práce na kole.

V případě dotazů se obraťte na fakultního koordinátora projektu: