Pozvánka: Ars Poetica

Srdečně Vás zveme na 58.ročník krajského kola soutěžní přehlídky Ars Poetica - Puškinův Památník.

6. 2. 2024

Ars Poetica - Puškinův památník

Přihláška Pokyny

16. února 2024 v 10:00

Datum a čas

Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity

Místo

Akce se uskuteční v pátek 16. února 2024 na půdě Pedagogické fakulty MU, program začíná od 10 hodin.

Soutěžit můžete ve dvou kategoriích

• recitace a slovní projev (žáci ZŠ / studenti SŠ / studenti VŠ)
  • hudební projev (žáci ZŠ / studenti SŠ / studenti VŠ)

Pokud se vystupující umístí na 1.–3. místě v kategoriích recitace nebo hudebního projevu v rámci krajského kola soutěžní přehlídky Ars Poetica, mohou poté požádat o prominutí TSP u přijímacího řízení - v případě, že se hlásí na PED MUNI do bakalářského programu Ruský jazyk se zaměřením na vzdělávání nebo do kombinace programů (např. RJ + AJ, RJ + HV, aj.)!

Přihlášky je stále možné poslat, takže pokud o účasti ještě přemýšlíte, nebojte se a pojďte do toho!

Všechny informace o soutěžní přehlídce můžete najít na Instagramu, Facebooku a webu Katedry ruského jazyka a literatury.

Přihlášky a případné dotazy můžete zasílat na e-mail rytirova@ped.muni.cz

Přihláška Pokyny

Událost na facebooku