Až do odvolání se provoz PdF MU řídí semaforem, jehož aktuální barva je červená. Aktuální informace v souvislosti se šířením nákazy COVID-19 najdete zde.

Panelová diskuze: Jak připravit žáky na měnící se svět?

13. 11. 2020

25. 11. 2020

Čas

online prostředí ZOOM

Podnikavost jako klíč k řešení?

Podnikavost je označovaná za jednu z klíčových kompetencí pro 21. století.
Jak jí rozumět v kontextu školní výuky? Patří vůbec do škol? A jako roli v podpoře podnikavosti žáků sehrávají učitelé a ředitelé škol?
Těmito a dalšími otázkami se budeme zabývat v online panelové diskuzi se zástupci školství, neziskového i komerčního sektoru.

Našimi hosty budou:

• Pavlína Olšáková, metodička pro podporu podnikavosti
  • Dáša Zouharová, lektorka v organizaci Lipka a metodička KAP JMK
  • Břetislav Svozil, ředitel inovativní ZŠ Labyrinth
  • Hanka Fořtová, podnikatelka a zakladatelka firmy Frusack

Součástí panelové diskuze bude také vystoupení finalistů soutěží “Dá se to dělat jinak!” a “Co dnes žiju, zítra učím!”

Panelová diskuze proběhne v online prostředí ZOOM, odkaz na přihlášení obdržíte s předstihem. Kapacita je omezená, proto se registrujte ještě dnes.
Akce je zdarma a koná se v rámci předmětu Úvod do pedagogiky a psychologie za spolupráce s Jihomoravským inovačním centrem JIC.
Těšíme se na vás 25. 11. od 14 do 16 hod!