Mgr. et Mgr. Marek „Orko“ Vácha, Ph.D. - Gregor Mendel známý všude, jen ne u nás?

Katedra historie Pedagogické fakulty MU pořádá 19. 4. 2022 přednášku Mgr. et Mgr. Marka „Orka“ Váchy, Ph.D. na téma Gregor Mendel známý všude, jen ne u nás? (200 let od narození J. G. Mendela).

10. 3. 2022

19. 4. 2022

od 13:00

RUV, suterén, Poříčí 9

O přednášejícím:

Marek Vácha je český římskokatolický kněz, teolog, přírodovědec, pedagog, spisovatel, který působí jako přednosta Ústavu etiky a humanitních studií 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. V roce 2022 byl také jmenován poradcem ministra zdravotnictví Vlastimila Válka. Zabývá se především oblastí evoluční biologie a lékařské a environmentální etiky.

Srdečně vás zveme!

Facebook událost Plakát k události