Letní škola médií

13. 5. 2019

Letní škola médií (LŠM), která se koná dne 1. - 4. července 2019 na Katedře mediálních studií a žurnalistiky FSS MU. Je určena především posluchačům Pedagogické fakulty MU, dále učitelům středních a základních škol a také studentům MU, kteří se ve své praxi setkávají nebo budou setkávat s tématy mediální výchovy.

Budeme se zaměřovat především na témata veřejné služby, síťových a digitálních médií a mediálního prostředí, ve kterém dnes žijí děti a mladí lidé, jinými slovy žáci základních a středních škol.

Účast na letní škole je zdarma, frekventantům poskytneme základní učební materiály. Registrace bude možná do 15. června 2019, počet frekventantů je omezen.

V případě dotazů se obracejte na Barboru Vackovou (KOV PdF MU a KMSŽ FSS MU).