Erasmus Night: Spanish speaking countries

11. 10. 2019

Zveme vás na prezentaci o životě a studiu v zahraničí, tentokrát na téma Španělsko / Mexico. Nechte se vtáhnout do kultury, která světu přinesla mimo jiné tequilu, tapas a Enriqua Iglesiase,

Kdy? 22. 10.16:30
Kde? Kafinet, Poříčí 31
Kdo? Se svými zkušenostmi se podělí zahraniční studenti PdF MU ze Španělska a Mexika a studenti PdF MU, kteří ve španělských mluvících zemích absolvovali svůj studijní pobyt.
Vstup volný

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

We would like to invite you to presentation about studying and living abroad, this time about Spain / Mexico

When? 22. 10. 16:30
Where? Kafinet, Poříčí 31
Who? The pesentation will be held by students from Spain and Mexico, together with students from Faculty of Education in Brno wwith experiences on studying in Spain.
Free entry