1. cyklus výběrového řízení na Erasmus+ studijní pobyty na podzim 2021 a jaro 2022

11. 2. 2021

Vážené studentky, vážení studenti, oznamuji Vám, že byl otevřen 1. cyklus výběrového řízení na Erasmus studijní pobyty na podzim 2021 a jaro 2022. Jsem si vědom, že úvahy o jakýkoliv budoucích aktivitách a plánech jsou v této nepředvídatelné době velkou výzvou. O to víc je složité tak činit v případě plánování zahraničního studijního pobytu. Nicméně nejhorší, co se nám teď děje, je rostoucí pasivita až apatie. Jsem přesvědčen, že studenti a mladí lidé jako Vy toto dokážou překonat – nerezignují na svoji budoucnost (a budoucnost planety) a na možnost rozvíjet svou osobnost, zdokonalovat se v cizím jazyce a začít budovat svou kariéru.

Pedagogická fakulta - jmenovitě já, Úsek internacionalizace a zahraničních vztahů a Erasmus koordinátoři na Vašich katedrách – Vám k tomu budou maximálně nápomocni a pomohou Vám se zorientovat v možnostech zahraničních pobytů.

Za tímto účelem budeme pořádat informační online schůzku na Facebooku Pedagogické fakulty dne 17.2. 2021 ve 14.00.

Informace se dozvíte také na Online dnech otevřených dveří – konzultace přes MS Teams nebo osobně na Poříčí 7, Úsek internacionalizace 10.2., 17.2., 24.2. od 8:30 do 12:00.
Srdečně Vás všechny zveme!

Pokud již teď máte zájem podat přihlášku na Erasmus studijní pobyt, čtěte prosím více informací níže:

Přihlásit na Erasmus studijní pobyty se můžete v databázi ISOIS zde:

databáze ISOIS

Termín na vkládání přihlášek do ISOIS si každá katedra stanovuje sama, ale cyklus se definitivně uzavře 5.3. 2021.

Pedagogická fakulta Vám nabízí výběr destinací z tzv. Erasmus burzy (student může vyjet přes kteroukoliv katedru, v přihlášce však lze zvolit jen jednu katedru - nelze kombinovat více kateder):

Erasmus burza

Výběrové řízení realizuje Erasmus koordinátor vybrané katedry (uveden v Erasmus burze). Erasmus koordinátor také specifikuje způsob a požadavky na výběrové řízení.

Základní informace o programu Erasmus+:

Centrum zahraniční spolupráce Erasmus+ studijní pobyty

Pobyt je financován z EU grantu, který student obdrží prostřednictvím CZS MU. Je však možné si zažádat o dofinancování pobytu ze stipendijního fondu 3 A Podpora mobilit studujících v rámci programu Erasmus+ Pedagogické fakulty MU.

Stipendijní programy

Srdečně Vás zveme

Mgr. Zdeněk Janík, M.A., Ph.D.
e‑mail:

Mgr. Radek Pospíšil, Ph.D.

referent pro zahraniční vztahy

e‑mail: