Sbírka výtvarných potřeb a materiálu

V souvislosti s migrační situací a předpokládanou pomocí při řešení volnočasových aktivit dětí z Ukrajiny vyhlašuje Katedra výtvarné výchovy PdF MU sbírku základních výtvarných potřeb a materiálu.

7. 3. 2022

V současné době se aktuální poptávka týká sad pastelek, fixek, tužek, voskovek, pastelů, kříd, balíků papírů, plastelíny a modelovacích hmot.

Podle možností dále sbíráme vodové barvy a štětce na rozdání, dále akrylové barvy a sady štětců, které budou využity při tvůrčích dílnách pro děti migrantů pod vedením skupin našich studentů.

Sbírka bude uložena v kanceláři sekretářky Katedry výtvarné výchovy PdF MU a bude s ohledem na současné potřeby průběžně distribuována mezi potřebné.

Kde můžete do sbírky přispět: