Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, Merhautova, příspěvková organizace

Merhautova 590/15
613 00 Brno

další pracoviště:
Lipová 18 Brno 602 00

ŘEDITELKA:
PhDr. Marcela Křiváková, Ph.D.

GARANTKA PRAXÍ:
PhDr. Marcela Křiváková, Ph.D.
mkrivakova@szsbrno.cz
infomerhautova@szsbrno.cz

web školy

Charakteristika školy

Naši žáci a studenti získají studiem odbornou kvalifikaci s okamžitým uplatněním ve službách (oční optik, masér sportovní a rekondiční) nebo sociálních a zdravotnických zařízeních (obory nutriční asistent, laboratorní asistent, asistent zubního technika, zubní instrumentářka, Diplomovaná dentální hygienistka, Diplomovaný nutriční terapeut, Diplomovaný zubní technik, Diplomovaný farmaceutický asistent, Diplomovaný zdravotní laborant, Diplomovaný oční optik). Jsme školou, která poskytuje tato vzdělávání v těchto obrech pro celý Jihomoravský kraj a sousední kraje Zlínský, částečně Vysočinu a Olomoucký.