Učitelství českého jazyka a literatury pro základní školy - způsobilost vyučovat další předmět - webinář

Program je v souladu s § 8 odst. 1 zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů. Je určen absolventům magisterského studia učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů 2. stupně ZŠ a učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů pro SŠ (příp. absolventům neučitelského odborného magisterského studia, kteří získali absolvováním doplňkového pedagogického studia kvalifikaci učitele všeobecně vzdělávacích předmětů na ZŠ nebo SŠ) k rozšíření učitelské kvalifikace o další aprobační předmět 2. stupně ZŠ.

Výuka bude probíhat ONLINE v aplikaci MS Teams synchronní formou (webináře, videokonference).
Bude probíhat v pátek od 8.00 vždy v pěti devadesátiminutových blocích (= v 10 výukových hodinách), po každém bloku bude pauza 30 minut, v poledne 60 minut "obědová" pauza. Výukový den bude rozdělen na 2 devadesátiminutové bloky + 3 devadesátiminutové bloky, nebo naopak (3 + 2). Výuka tedy bude v 6 nebo v 7 pátcích v semestru. Např. v semestru podzim 2023 od 22. září do 15. prosince bude vždy po 14 dnech. Přesná data výuky v semestru podzim 2023 budou známa během srpna 2023.
Přímý záznam z výuky pořizován nebude. Všem účastníkům bude poskytnuto dostatečné množství studijních opor v elektronické podobě.

Zkoušky a závěrečné zkoušky budou probíhat kontaktně – PREZENČNĚ. Zkoušky budou probíhat většinou v pátek v dopoledních i dopoledních hodinách. 

Chcete se ke studiu v celoživotním vzdělávání na něco zeptat? Napište nám.


Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.