Vyhlašujeme mimořádné přijímací řízení do programu celoživotního vzdělávání pro semestr jaro 2022

1. 11. 2021

Pro semestr jaro 2022 nabízíme možnost přihlásit se do 1-semestrového oboru celoživotního vzdělávání Studium pro asistenty pedagoga. Elektronickou přihlášku bude možné založit a podat od 1. 11. do 31. 12. 2021

Absolvent oboru získá odbornou kvalifikaci asistenta pedagoga. Asistent pedagoga může vykonávat přímou pedagogickou činnost ve třídě, ve které se vzdělávají děti nebo žáci se speciálními vzdělávacími potřebami nebo ve škole zajišťující vzdělávání dětí a žáků formou individuální integrace, dále může vykonávat přímou pedagogickou činnost spočívající v pomocných výchovných pracích ve škole, ve školském zařízení pro výkon ústavní nebo ochranné výchovy, nebo ve školském zařízení pro preventivně výchovnou péči.

Podmínkou přijetí je ukončené středoškolské vzdělání s maturitou

Informace o přijímacím řízení jsou zveřejněné zde

Máte-li zájem, neváhejte a přihlaste se.