Rozšíření nabídky oborů celoživotního vzdělávání na akademický rok 2020/2021

Jste absolventi učitelství dějepisu pro 2. stupeň základní školy a chcete si rozšířit svoji aprobaci na střední školu? Získali jste odbornou kvalifikaci stanovenou zákonem o pedagogických pracovnících v jiném vyučovacím jazyce než českém a potřebujete prokázat znalost českého jazyka zkouškou stanovenou tímto zákonem?

15. 5. 2020

Od akademického roku 2020/2021 nabízíme v rámci celoživotního vzdělávání opět obory Učitelství dějepisu pro střední školy a DPS Český jazyk pro pedagogické pracovníky.

Obor Učitelství dějepisu pro střední školy je určen pro absolventy učitelství dějepisu pro 2. st. základní školy a chtějí si rozšířit svoji aprobaci na SŠ.

Pro ty, kteří získali odbornou kvalifikaci stanovenou zákonem o pedagogických pracovnících v jiném vyučovacím jazyce než českém a potřebují si prokázat znalost českého jazyka zkouškou stanovenou tímto zákonem, je určen obor DPS Český jazyk pro pedagogické pracovníky.

Přihláška na oba obory je elektronická a je možné ji podat do 15. 9. 2020. Bližší informace o oborech najdete zde.