Obnovení úředních hodin Centra celoživotního vzdělávání

27. 11. 2020

Z důvodu znovuotevření budov PdF MU pro studenty a účastníky celoživotního vzdělávání obnovuje Centrum celoživotního vzdělávání v týdnu od 30. 11. 2020 v omezené podobě úřední hodiny. Úřední hodiny budou až do odvolání pouze ve středu v době 9.00-11.00 a 12.00-14.00

Osobní návštěvu prosím vždy dobře zvažte. Záležitosti, které není potřeba vyřídit osobně, řešte prostřednictvím e-mailu (účastníci celoživotního vzdělávání využívají univerzitní adresy učo@mail.muni.cz).

V případě osobní návštěvy používejte při vstupu do budovy desinfekci, noste roušky a dbejte prosím na obecně doporučované rozestupy.