Výzva děkana PdF MU na pomoc oblastem zdevastovaným tornádem

25. 6. 2021

Vážené studentky a studenti,

obracím se na Vás s výzvou o pomoc našim občanům, studentkám a studentům v postižených oblastech. Dobrovolníci se již nyní mohou registrovat prostřednictvím Dobrovolnického centra MU. Pomoc bude potřeba v následujících dnech, týdnech a měsících a určitě se uplatní rozmanité formy pomoci jako vyklízení, úklid, ale zejména i lidská blízkost, sdílení, pomoc s dětmi apod.

Chceme také oslovit přímo naše studenty z postižených oblastí, aby pomoc byla konkrétní a smysluplná. Studenti a studentky vždy opakovaně prokázali svoji empatii a pracovitost, věřím, že se tak zachovají i v této situaci. Moc Vám předem děkuji.

𝘑𝘪𝘳̌𝘪́ 𝘕𝘦̌𝘮𝘦𝘤

𝘥𝘦̌𝘬𝘢𝘯 𝘗𝘦𝘥𝘢𝘨𝘰𝘨𝘪𝘤𝘬𝘦́ 𝘧𝘢𝘬𝘶𝘭𝘵𝘺 𝘔𝘢𝘴𝘢𝘳𝘺𝘬𝘰𝘷𝘺 𝘶𝘯𝘪𝘷𝘦𝘳𝘻𝘪𝘵𝘺