Vedoucí táborů pro děti z obcí postižených tornádem

28. 6. 2021

Vážené studentky, vážení studenti,

je tu iniciativa pomoci dětem z obcí postižených tornádem na Jižní Moravě. Připravují se možnosti letních táborů s cílem dát dětem šanci prožít si hezké léto a v této mimořádně komplikované situaci pomoci rodičům postarat se o děti.  Ve všech případech je velikost táborů  limitována velikostí týmů lidí s pedagogickými zkušenostmi nebo i se zkušenostmi z organizace letních táborů.

O pomoc se zajištěním organizace tábora požádala také místopředsedkyně školského výboru Kateřina Valachová. Pokud vše dobře půjde, nástup dětí na jeden z táborů by byl již 1. 7. 2021 (běh tábora na 14 dní), děti by byly ve školním věku 6 - 15 let (max. předškoláci). Místo pro konání tábora nabídla Asociace samostatných odboru a jedná se o Dětřichov, okres Svitavy.  Kdo by měl zájem pomoci, ozvěte se přímo na e-mail valachovak@psp.cz.