Symposium Pedagogické fakulty MU 2022: Výzkum zaměřený na praxi

Na Symposiu vystoupí výzkumnice a výzkumníci z Pedagogické fakulty, kteří představí své výzkumné projekty (TA ČR) zaměřující se na pedagogickou praxi. Cílem akce je zvýšení povědomí o dílčích výzkumech a sdílení zkušeností napříč fakultou. Akce bude probíhat hybridní formou.

17. 5. 2022

9. 6. 2022

Odkaz pro připojení Facebooková událost

Z akce můžou být pořízeny fotografické záznamy a videonahrávky, které mohou být zveřejněny na webových stránkách a sociálních sítích Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity. Správcem osobních údajů je Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity. Každý, kdo nebude souhlasit se zveřejněním fotografie nebo videozáznamu své osoby, má právo požádat správce o jejich výmaz.