Psychologický výzkum dopadů koronaviru v ČR

6. 11. 2020

Milí studenti, milí kolegové,
obracíme se na vás s prosbou o pomoc při realizaci 2. vlny našeho výzkumného šetření JUPSYCOR zaměřeného na to, jak lidé prožívají a zvládají 2. lockdown.
Situace šíření koronaviru, kterou nyní zažíváme, je závažná a šíření infekce je mnohem dramatičtější než tomu bylo v první vlně. Proto bude užitečné získat data o tom, jak lidé na 2. vlnu reagují.
Na katedře pedagogiky a psychologie PF JU byl vytvořen portál pro sbírání dat, který shromáždil při první vlně data od více jak 2700 účastníků. Bude velkou pomocí, pokud se nám podaří nasbírat dostetk dat o této druhé vlně.
Rádi bychom vás poprosili, abyste zcela anonymní dotazník vyplnili. Budeme také moc rádi, pokud o vyplnění požádáte i někoho dalšího ze svého okolí.
Děkujeme Vám!
Za Katedru pedagogiky a psychologie Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity