Workshop: Petra Hromádková a Marika Hrubá - Open Science na MU - 6. 5. 2021

6. 5. 2021

12:00 - 13:30

Průběh akce

Akce proběhne přes MS Teams a přihlášeným účastníkům bude den předem zaslán link

Mgr. Petra Hromádková - metodik Open Science pro Pedagogickou fakultu MU

Mgr. Marika Hrubá - koordinátorka Open Science pro HSS obory na MU

Anotace: Na workshopu seznámíme účastníky s tématem Open Science se zaměřením na Open Access. Odpovíme na otázky, jaké výhody Open Access přináší, jakými způsoby lze v tomto režimu publikovat, a z druhé strany, kde hledat Open Access zdroje pro výzkum. Nastíníme postoj MU k problematice Open Science a představíme možnosti podpory pro vědecké pracovníky.  Závěrečná část bude věnována dotazům.

Workshopy jsou nabízeny i zájemcům z řad akademiků.

Na workshop je potřeba se přihlásit nejpozději dva dny před jeho konáním.

S dotazy se můžete obrátit na Mgr. Janu Veličkovou (velickova@ped.muni.cz)

Prezentace ke stažení zde

Bez popisku

Aktivity (Post)doktorandské školy jsou podpořeny z operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání v rámci projektu ROZVOJ LIDSKÝCH ZDROJŮ A DALŠÍCH STRATEGICKÝCH OBLASTÍ PRO PODPORU VÝZKUMU NA MU (HR4MUII) CZ.02.2.69/0.0/0.0/18_054/0014703.