M. Černý: Workshop Vytváření strategie tvůrčí činnosti u doktorandů a mladých vědců v kontextu pedagogické fakulty (11. 3. 2021)

3. 3. 2021 Jana Veličková

Zveme Vás na WORKSHOP MICHALA ČERNÉHO (FF, PdF MU) k tématu VYTVÁŘENÍ STRATEGIE TVŮRČÍ ČINNOSTI U DOKTORANDŮ A MLADÝCH VĚDCŮ V KONTEXTU PEDAGOGICKÉ FAKULTY
Termín: čtvrtek 11. 3. 2021, 16 - 18 hodin
Online, MS teams - odkaz: https://muni.cz/go/seminar
Program:
Cílem diskusně koncipovaného workshopu bude sdílení zkušeností s možnostmi tvůrčí činnosti doktorandů v kontextu pedagogické fakulty.
Hlavní pozornost bude soustředěna na následující oblasti:
  • Jak spojit výuku, odborný rozvoj a výzkum do jednoho synergického celku.
  • Jakým způsobem reflektovat, sdílet a evidovat svůj profesní vývoj a odbornou identitu (práce s portfoliem, výhody a úskalí akademických sociálních sítí).
  • Co lze udělat pro to, aby naše práce někdo citoval.
  • Jak volit publikační strategii ve vztahu (k nejen českým) časopisům s ohledem na badatelský profil začínajícího výzkumníka.
  • Jakým způsobem se při tom všem udržet v kontextu oboru, studia, života katedry a zůstat motivovaný.