Workshop: A deeper dive into COIL: virtual exchange to internationalise your curriculum

7. 12. 2020

10. 12. 2020

10:00 - 12:00

online přes ZOOM

Popis:

Cílem workshopu je poskytnout účastníkům detailní přehled toho, jak navrhnout funkční COIL projekt. Příklady dobré praxe a spolupráce v rámci COIL výuky se zahraničním partnerem budou ilustrovány na několika zásadách, které jsou pro úspěšný projekt klíčové. Účastníci se také dozvědí, jak připravit studenty na mezinárodní online výuku, jak řešit nerovnoměrné skupiny či jak najít a oslovit COIL partnera. Workshop je v anglickém jazyce.

Klíčová témata semináře:

• Naučit se myslet v rámci COIL
  • Přípravy a počáteční fáze společné online výuky
  • Motivace účastníků a propojení s tématy
Eva Haug

Eva Haug je odbornou poradkyní v oblasti internacionalizace kurikula, COIL vzdělávání a lektorkou v oblasti interkulturních kompetencí na Amsterdam University of Applied Science. Dále je členkou skupiny Internationalisation at Home působící pod záštitou organizace EAIE (European Association for International Education) a koordinátorkou COIL vzdělávání v rámci projektu budování kapacit Erasmus+ Jihoafrická republika / Evropa (projekt iKUD).

Jakožto poradkyně pro výuku a vzdělávání se specializuje na internacionalizaci domácího kurikula. V rámci své expertízy jako koordinátorka COIL projektů poskytuje pracovním týmům možnost zažít mezinárodní týmovou spolupráci propojením amsterdamských studentů se studenty z celého světa. O tom, jak vytvořit úspěšný COIL projekt, přednáší na konferencích po celém světě a je pravidelně zvána univerzitami, aby školila zaměstnance v interkulturní a online spolupráci.

Odkaz pro přihlášení