Tematické workshopy od Modré linky

Nabídka tří tematických workshopů pro osoby, kteří se aktivně zapojují do dobrovolnické pomoci, pro pedagogy, asistenty pedagogů, sociální pracovníky apod. Nabízí Modrá linka, z.s. ve spolupráci s IVIV PdF MU.

13. 10. 2022

19. 10. Psychohygiena "Psychohygiena pro (každý) den"

čas: 16-19h.

místo: PdF MU, Poříčí 31a (budova CVIDOS), uč. 76 (4. podlaží)

Praktický workshop zaměřený na seznámení se a nácvik aktivit vhodných pro relaxaci, odpočinek, ale i znovunalezení ztracených sil. Hlavním záměrem workshopu je pokusit se nabídnout každému účastníku takovou aktivitu, kterou si právě on/ona může dobít baterky

Registrační formulář - Psychohygiena pro (každý) den

16. 11. EMOCE a práce s nimi

čas: 16-19h.

místo: PdF MU, Poříčí 31a (budova CVIDOS), uč. 76 (4. podlaží)

Praktický úvod do problematiky, workshop zaměřený na seznámení se s hlavními teoriemi emocí a nácvik a trénink aktivit pro práci s nimi. Od aktivního naslouchání, po umělecké metody. Hlavním záměrem workshopu je seznámit účastníky s významy jednotlivých emocí a nabídnout techniky, které mohou podpořit jejich prožívání/zpracování při práci s druhými (např. s žákem ve třídě).

Registrační formulář - Emoce a práce s nimi

7. 12. Hranice "Hranice, limity a my"

čas: 16-19h.

místo: PdF MU, Poříčí 31a (budova CVIDOS), uč. 76 (4. podlaží)

Workshop zaměřený na uvědomění si vlastních limitů a hranic. A to jak ve sféře fyzické, osobní, tak sociální. Cílem workshopu je nabídnout účastníkům aktivity hranic a limitů se dotýkající, prostor pro reflexi svých zkušeností s tímto tématem, stejně jako zarámování těchto prožitků do příslušných teorií.

Registrační formulář - Hranice, limty a my


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.